Model Number : AD22-22DS
Certification : CE , CCC
Place of Origin : China
MOQ : 1000 pcs
Price : usd: 0.17-0.32
Payment Terms : L/C, T/T, Western Union,
Supply Ability : 100000 pcs / every month
Delivery Time : 5-8 work days after payment
Packaging Details : carton , 10 pcs in one box , 500 pcs in one carton
color : Red
voltalge : 24v /110v/240v
AD22-22DS 22mm LED Indicator Lamp Siginal Indicating Lamp
Name | Type | Color | Lamp voltage |
| 22mm indicator lamp | AD22-22DS | White Green Red Blue Yellow Orange | AC.DC 6V AC.DC12V AC.DC 24V AC.DC 36V AC.DC 48V AC.DC 110V AC.DC 127V DC 220V FD. 380V AC 220V AC 380V |
Main technical parameters:
| Type | Equipment Indicator Lights |
| Input Voltage | 220v |
| Color | Green |
| Diameter | 22mm |